Forum - VINCON VRANCEA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum - VINCON VRANCEA

Oamenii sunt ca vinurile. Cu timpul, fie devin din ce in ce mai buni, fie se transforma in otet!
( Papa Ioan al XIII-lea )
 
AcasaAcasa  Muzica  Ultimele imaginiUltimele imagini  Publicitate  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Beciul Domnesc la Time's
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeSam Feb 20, 2010 1:21 pm Scris de Admin

» Pagini meniuri
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeVin Feb 19, 2010 9:43 pm Scris de Admin

» Comunicare promotie 50ml vinars + tigara de foi
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeJoi Feb 18, 2010 8:58 pm Scris de Admin

» Valentine's Day in Focsani 2010 - Feteasca Neagra vinul Indragostilior din Focsani
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeDum Feb 14, 2010 2:40 pm Scris de Admin

» SEDINTA NATIONALA DE VANZARI - IANUARIE 2009 - FOCSANI
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeLun Ian 25, 2010 1:46 pm Scris de Admin

» Salut !
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeJoi Ian 21, 2010 9:04 am Scris de aleodor.salceanu

» Sa umplem lista de melodii din sectiunea MUZICA
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeVin Ian 15, 2010 11:05 am Scris de Admin

» Pe scurt, despre vincon-horeca.forumgratuit.ro
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 5:54 pm Scris de Admin

» TÃMÂIOASÃ ROMÂNEASCÃ 1996
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 8:58 pm Scris de Admin

» Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu?
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 10:14 pm Scris de Admin

» Paharul de vin - arta, stiinta, design sau lux ?
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeDum Dec 20, 2009 2:00 pm Scris de Admin

Site-uri utile
Vincon Vrancea
-----------------------
RECLAME GRATUITE
-----------------------
Aici esti acasa2!
---------------------
Club Dario
----------------------
Aici esti acasa!
----------------------
Aici esti acasa!
----------------------
Aici esti acasa!
---------------------

Numar de vizite unice!

 

 Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
elvis
Membru Special
Membru Special
elvis


Mesaje : 5
Data de inscriere : 14/12/2009
Varsta : 47
Localizare : Bacau

Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Empty
MesajSubiect: Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu?   Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 9:49 pm

Asa cum este in prezentarile de la listarile de meniu sau de la evenimente?
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 160
Data de inscriere : 11/12/2009
Varsta : 41
Localizare : FOCSANI

Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Empty
MesajSubiect: Pasi de urmat pentru a scrie un mesaj in care sa introduci o fotografie!   Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu? Icon_minitimeJoi Ian 07, 2010 10:14 pm

1. - - - - Cel mai simplu ar fi sa scrii mesajul fara fotografie iar apoi sa imi trimiti un mail in care sa atasezi acea fotografie pentru a o posta eu in mesajul pe care l-ai scris tu.

2. - - - - Daca vrei sa o introduci tu singur iar ceilalti membrii sa o poata descarca, poti folosi un server gratuit de fisiere cum ar fi [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] unde apesi UPLOAD si introduci fisierul pe care vrei sa il publici, copii mai apoi link-ul de salvare pe care ti-l da serverul (ex: *http://www.girlshare.ro/771043.9), il scrii in mesajul tau sub forma : Pentru a descarca imaginea apasa pe urmatorul link : *http://www.girlshare.ro/771043.9 si GATA, oricine apasa pe link-ul dat de tine va putea descarca fisierul incarcat de tine (fisierul poate fi de orice forma nu numai imagini)

3. - - - - Daca vrei ca imaginea sa fie vazuta in mesajul tau trebuie sa folosesti un server specializat in imagini. Eu folosesc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] e simplu de folosit si GRATUIT. Iti faci cont de membru acolo, uploadezi imaginile, copii link-ul imaginii iar in mesajul tau, pentru k imaginea sa fie vazuta de toti membrii vei scrie *img]LINK-UL DAT DE SERVER[/img] si imaginea ta va fi afisata!
Daca mai ai nelamuriri contacteaza-ma pe mail sau la telefon 4938 in reteaua noastra!
Spor la mesaje!



ATENTIE : * nu le vei folosi in a scrie mesajele, eu le-am atasat doar pentru a putea sa iti explic cum se face
----------- ultima * o vei inlocui cu [ pentru ca imaginea sa se vada corect!

P.S. - nu e simplu sa afisezi imaginea de unul singur insa, sper sa te poti descurca, daca nu, apeleaza la varianta 1.
Sus In jos
 
Cum introduc si eu o fotografie in mesajul meu?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum - VINCON VRANCEA :: Generalitati :: Intrebari si raspunsuri-
Mergi direct la: